ZGJIDH VENDIN TUAJ:

RAFT CUP FEMMINILE - BRESCIA

RAFT CUP FEMMINILE - BRESCIA

Data
Nga 01/03/2021 në 15/05/2021
Abonentë
6 / 8
Tipologjia
COPPA
Vendi
Kufiri
GOLD
Sipërfaqe
TERRA BATTUTA / SINTETICO
Personi i kontaktit në skenë
OGNI CAPITANO E' RESPONSABILE DEL PROPRIO TEAM
AFATI I REGJISTRIMIT
00 ditë
00 orë
00 min
00 sek

Programi dhe rezultatet

1a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
1a Dita 1° Grupi
GARDA FIGHTERS
-
I CIGNI ROSA
EKSPOZITA
  11 MAJ 2021 - 19:00   TC FORNASETTA   TERRA BATTUTA
1a Dita 1° Grupi
C.S. TEAM
3-0
TC GAMBARA
EKSPOZITA
  01 MAR 2021 - 18:00   SAN PIO X MN - TC GUIDIZZOLO - TC ROVERBELLA   TERRA BATTUTA / SINTETICO
1a Dita 1° Grupi
PEDRO€S TEAM
-
LE LEONESSE
EKSPOZITA
  22 MAJ 2021 - 15:00   CIRCOLO TIMING   PLAY-IT

2a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
2a Dita 1° Grupi
I CIGNI ROSA
1-2
TC GAMBARA
EKSPOZITA
  14 MAR 2021 - 15:00   LAGHETTO DEL CIGNO   TERRA BATTUTA
2a Dita 1° Grupi
LE LEONESSE
0-3
GARDA FIGHTERS
EKSPOZITA
  14 MAR 2021 - 15:00   BRIXIA   TERRA BATTUTA
2a Dita 1° Grupi
PEDRO€S TEAM
0-3
C.S. TEAM
EKSPOZITA
  13 MAR 2021 - 15:00   CIRCOLO TIMING   PLAY-IT

3a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
3a Dita 1° Grupi
LE LEONESSE
-
I CIGNI ROSA
EKSPOZITA
  21 MAJ 2021 - 20:00   BRIXIA   TERRA BATTUTA
3a Dita 1° Grupi
TC GAMBARA
2-1
PEDRO€S TEAM
EKSPOZITA
  11 MAJ 2021 - 20:00   TC GAMBARA   ERBA SINTETICA
3a Dita 1° Grupi
GARDA FIGHTERS
1-2
C.S. TEAM
EKSPOZITA
  16 MAR 2021 - 19:00   TC FORNASETTA   TERRA BATTUTA

4a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
4a Dita 1° Grupi
I CIGNI ROSA
-
PEDRO€S TEAM
EKSPOZITA
  26 MAJ 2021 - 19:00   LAGHETTO DEL CIGNO   TERRA BATTUTA
4a Dita 1° Grupi
C.S. TEAM
3-0
LE LEONESSE
EKSPOZITA
  10 MAJ 2021 - 19:00   SAN PIO X MN - TC GUIDIZZOLO - TC ROVERBELLA   TERRA BATTUTA / SINTETICO
4a Dita 1° Grupi
GARDA FIGHTERS
-
TC GAMBARA
EKSPOZITA
  18 MAJ 2021 - 19:00   TC FORNASETTA   TERRA BATTUTA

5a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
5a Dita 1° Grupi
C.S. TEAM
2-1
I CIGNI ROSA
EKSPOZITA
  17 MAJ 2021 - 19:00   SAN PIO X MN - TC GUIDIZZOLO - TC ROVERBELLA   TERRA BATTUTA / SINTETICO
5a Dita 1° Grupi
PEDRO€S TEAM
2-1
GARDA FIGHTERS
EKSPOZITA
  12 MAJ 2021 - 19:00   CIRCOLO TIMING   PLAY-IT
5a Dita 1° Grupi
LE LEONESSE
3-0
TC GAMBARA
EKSPOZITA
  16 MAJ 2021 - 15:00   BRIXIA   TERRA BATTUTA

6a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
6a Dita 1° Grupi
I CIGNI ROSA
0-3
GARDA FIGHTERS
EKSPOZITA
  07 MAR 2021 - 15:00   LAGHETTO DEL CIGNO   TERRA BATTUTA
6a Dita 1° Grupi
TC GAMBARA
0-3
C.S. TEAM
EKSPOZITA
  14 MAJ 2021 - 19:00   TC GAMBARA   ERBA SINTETICA
6a Dita 1° Grupi
LE LEONESSE
1-2
PEDRO€S TEAM
EKSPOZITA
  18 PRI 2021 - 15:00   BRIXIA   TERRA BATTUTA

7a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
7a Dita 1° Grupi
TC GAMBARA
1-2
I CIGNI ROSA
EKSPOZITA
  16 PRI 2021 - 19:00   TC GAMBARA   ERBA SINTETICA
7a Dita 1° Grupi
GARDA FIGHTERS
-
LE LEONESSE
EKSPOZITA
  25 MAJ 2021 - 19:00   TC FORNASETTA   TERRA BATTUTA
7a Dita 1° Grupi
C.S. TEAM
3-0
PEDRO€S TEAM
EKSPOZITA
  21 PRI 2021 - 20:00   SAN PIO X MN - TC GUIDIZZOLO - TC ROVERBELLA   TERRA BATTUTA / SINTETICO

8a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
8a Dita 1° Grupi
I CIGNI ROSA
2-1
LE LEONESSE
EKSPOZITA
  25 PRI 2021 - 15:00   LAGHETTO DEL CIGNO   TERRA BATTUTA
8a Dita 1° Grupi
PEDRO€S TEAM
1-2
TC GAMBARA
EKSPOZITA
  24 PRI 2021 - 15:00   CIRCOLO TIMING   PLAY-IT
8a Dita 1° Grupi
C.S. TEAM
2-1
GARDA FIGHTERS
EKSPOZITA
  19 PRI 2021 - 19:00   SAN PIO X MN - TC GUIDIZZOLO - TC ROVERBELLA   TERRA BATTUTA / SINTETICO

9a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
9a Dita 1° Grupi
PEDRO€S TEAM
1-2
I CIGNI ROSA
EKSPOZITA
  08 MAJ 2021 - 15:00   CIRCOLO TIMING   PLAY-IT
9a Dita 1° Grupi
LE LEONESSE
0-2
C.S. TEAM
EKSPOZITA
  02 MAJ 2021 - 15:00   BRIXIA   TERRA BATTUTA
9a Dita 1° Grupi
TC GAMBARA
0-3
GARDA FIGHTERS
EKSPOZITA
  30 PRI 2021 - 19:00   TC GAMBARA   ERBA SINTETICA

10a Dita

Rrumbullakët Shtëpi Transferimi Orët / Rezultatet
10a Dita 1° Grupi
I CIGNI ROSA
0-3
C.S. TEAM
EKSPOZITA
  06 MAJ 2021 - 19:00   LAGHETTO DEL CIGNO   TERRA BATTUTA
10a Dita 1° Grupi
GARDA FIGHTERS
3-0
PEDRO€S TEAM
EKSPOZITA
  04 MAJ 2021 - 19:00   TC FORNASETTA   TERRA BATTUTA
10a Dita 1° Grupi
TC GAMBARA
1-2
LE LEONESSE
EKSPOZITA
  07 MAJ 2021 - 19:00   TC GAMBARA   ERBA SINTETICA